MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 9794327
nr 979 4327
Bokhylleskåp
Teak, 1960-tal, längd: 130 cm, djup: 44 cm, höjd: 148 cm, Svenska Möbelfabrikerna AB
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 september 2015
kl 19:32:56
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr